< شست و شوی مغزی :: بحارالعلوم

بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

سیاه پوش عزای ملت هستیم

شست و شوی مغزی

يكشنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۷، ۰۲:۳۰ ق.ظ


الهام چرخنده خیلی زیرک هستند و شاید هم آدم خوبی هستند ولی به هر حال قضیه این است که دشمن وقتی دید که ما از کار خوب مخالفان نظام خوشمان می آید و کار بدشان را رد می کنیم برای جبران اینکه ما و مخالفان به نوعی دوست شده ایم ، گفت اگر چادر بپوشید ، به شما پول و مقام بیشتری می رسد و آمد یک کار خیری هم که برای مخالفان داشتیم ، به ریا مبدل کرد تا در این جامعه هیچ کسی دنبال خوبی نباشد و این یعنی نقض تمامیت منطق بشر و نفی عقلانیت ؛ دوست عزیز وقتی کسی داره کار خوبی انجام میده ، چرا براش پاپوش میدوزی ؟ مثلا با این سیاست می خوای ثابت کنی که حق هستی ؟ اینها دارند جوان ها را به زور به طرفی می برند تا از بغض آنها استفاده کنند و تفرقه را صد برابر کنند و کار خوبی انجام نشود تا انقلابی حمایت نکند و تفرقه بیانداز و حکومت کن ... خودتون عالم ترید
نکته : اثر این جمله که اگر چادر بپوشی مقام میگیریی در مخالف نظام این است که اینها دارند ما را با زور چادری می کنند و می خواهند مثل آنها بشویم و ا را سحر کنند و در حالی که چنین چیزی نیست . همه کشورها نظام غالب حکومت می کند و اگر دوست نداری برو کشور دیگر ، چرا خواسته دلت را به ا تحمیل می کنی ، وقتی 98 درصد مردم به جمهوری اسلامی رای دادند چرا دارید دبه می کنید و رای اکثریت رو نادیده می گیرید ؟ اینهمه در این 40 سال روی این ملت کار کردید تا رای به جمهوری اسلامی را با عرض پوزش بالا آورند ؛ این همه کار کردید تا مردم ذهنشان به سمتی برود که شما می خواهید و در حالی که خواسته اکثریت مهم بود و نه هوس یکی دو نفر ؛ دوست معاند بی بی سی و منوتو الان در انگلیس سیخونک میکشند بهت ؟
اینهمه از زیبایی انگلیس میگویید پس این شست و شوی مغزی ها چیست ؟
اگر زیباست ، خب به آررزوت رسیدی دیگه ، الان نه در ایران سیخونک میکشند و نه در انگلیس و خود ایران جاهایی دارد که در دنیا نادر است ؛ مثل دریای سرخ در چابهار که قرمز رنگ است و در 5 جا موجود است و یا تلفیق دو دریای شور و شیرین در باز چابهار که دو جاست و یکی هم ایران است و یا جنگل های شمال که در دنیا تک هستند .
 

  • shen

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
/>