< درد عقب ماندگی :: بحارالعلوم

بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

سیاه پوش عزای ملت هستیم

درد عقب ماندگی

دوشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۳۲ ق.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما از زمانی که انقلابی شده ایم ، از آن روز عقب مانده شده ایم و دلیل آن وسوسه خناس است .

انسان که ارزش پیدا می کند ، شیاطین به او هجوم می آورند تا جلوی حرکتش را به سمت معرفت و شناخت بگیرند و خودشان وارثان زمین باشند ولی این مومنین همیشه با اصلاح خود در صدد خروج از این زندان شیاطین هستند و افراید مثل امام (ره) از این زندان نجات پیدا می کنند و بهترین و قدرتمند ترین امت می شوند ولی یک حسی در آنها به نام حس خیرخواهی وجود دارد که می گویند باید به دیگران کمک کنم و حقیقتا بدون این کار زندگی دیگر بی مفهوم شده و پوچ می گردد .

لذا به صحنه می آیند و قدرت خود را نمایان می کنند و مردم را به سمت خود می خوانند ، در این مسیر قدرتی نیاز است که شیاطین را از اطراف مومنین دور کند تا به نور برسند و به سمت امام و رهنمود های او حرکت کنند .

ولی در اصل این شیطان یک عهدنامه با خداوند بسته اند که در این قرارداد شرط شده است که شیطان نگذارند انسان حرکت کند و هر وقت خواست حرکت کند بر سر او بکوید .

مثل جناب بامشاد در سریال نقطه چین که از زن خود و تمام اطراف خود باید اطاعت کند .

شیاطین همه چیز را می دانند و بعد از حلول روح شرور در هر فرد تمام اطلاعات هستی به مرور به او زود تر از بقیقه داده می شود و البته خیلی زودتر ؛ و لذا می آیند و مومنین را با بهانه امتحان و ... آموزش می دهند و همیشه در صدد این هستند که افسار او را در دست گرفته و با شست و شوی مغزی او را به مراسم حلول زوح شرور ببرند .

مراسم حلول :(بسیار تخصصی)

در حلول روح شرور حداقل دو نفر نیاز است .

یکی مجری مراسم است و یکی هم نگهبانی می کند .

در این مراسم اعمالی مانند قبض روح ، سقط روح ، دریافت تمام گرمای بدن و سرد شدن تا حد منجمد شدن آن و فرد تقریبا به مرگ نزدیک می شود ، ورود روح شرور ، دعاها و اسحار ویژه ای که مخصوص مراسمات مخصوص است .

لذا همیشه ما عقب هستیم و سعی داریم از این زندان شیاطین فرار کنیم و راه دیگر این است که تسلیم شویم .

آینه تمام نمای تسلیم شدن در برابر شیطان : مشایی

  • shen

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
/>