بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

انتشار مطلب با ذکر منبع بهتر است ولی می توانید بدون ذکر هم به نیت خداوند منتشر کنید .
دیروز دشمن مسلمان را با فشار بر جسم او، به کفر وادار می کرد ، اما امروز با فشار بر روحیه او ، وادار به کفر می کند .
دیروز با سر قرآن در نیزه ، خوارج را ساختند و امروز با سر حسین می سازند .
حسین فرمود من آمده ام تا وظیفه ام را انجام دهم و وظیفه من امر به معروف و زنده کردن اسلام و قرآن است .
سر حسین مهم نیست ، کلام حسین مهم است . و این سر به خاطر کلام ارزش پیدا کرد ولی روحانیت سرش را می گویند و کلامش را مخفی میسازند ؛ همین سیاست ما عین دیانت ماست ، یعنی خداحافظ حسین ؛ ما حکمت داریم و بهلول هایی ساخته ایم که آهن را طلا می کنند ولی شما باز به سیاست چشم دوخته اید .
حتما در انتقام زهرای مرضیه عده ای از خودمان را هم قاطی ضدانقلاب ها ثبت می کنیم .
الا لعنت الله علی القوم الظالمین

تصویر مناسبتی

مسیر دنیای جدید

چهارشنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۳ ق.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

بنده که شاهدم ، که ضدانقلاب زیاد شده است و مردم به خیانت های روحانی اعتراض نمی کنند ، و از طرفی که شیاطین و شیطان پرستان ظهور کرده اند ؛ چطور مسیر آینده را مشخص کنم ؟

بنده مسیر آینده را از یک فاجعه شروع کنم ، که فرزند چسم باز میکند و فکر میکند که خوشبخت است ولی در آینده خود خواهد فهمید که پدر و مادرش شیطان پرست بودند ؟

واقعا این جریان طوری است که هیچ کسی در دنیا نمی پذیرد ، شما به ترامپ هم بگویید ، نمی پذیرد و میدانیم که ترامپ فاسدترین فرد اخلاقی در تاریخ حکومت ها است .

چه کنیم ؟ آخرش که میفهمد ؟ یکم بهتر است بیدار شویم و ببینیم که چه میکنیم ؟ آینده را چطور رقم میزنیم ؛ گاها به خود بگویید ، عقلت را چه کسی دزدیده است که اینطور شده ای و درصدد گشایش در امر عقلانیت شویم ، به سمت عقل کامل حرکت کنیم ؛ عقل ذهن نیست و عقل یک لشکر از بالابرندگان عقل است ، عقل باید بالا برود و کسی که خود را عقل کل بداند ، همین جا شکست خورده است .

عقل کل بودن برای ما توهم است و امام زمان هم خورشید پشت ابر است و لذا تا زمان ظهور نه کسی جسم او را خواهد دید و نه از او استفاده بیش از 20 درصد میشود کرد ، لذا رویا و توهمی بیش نیست که بگوییم ، من عقل کل هستم .

عقل کل ، امثال حاکمان در سراسر جهان هستند که گاها اشتباهات فاحشی دارند . البته ما را آنجا ببرند ، اشتباهاتی داریم در حد فاصله زمین تا آسمان ؛ و در آنجا است که رو میشود .

عده ای قدرت های خارق العاده دارند و خود را امام زمان معرفی کرده اند ، که نباید باور کنید .

نام : مداح معروف (م.ک) ، بازیگر خانم (ل.ب) ؛

عده ای درصدد ترویج فرهنگ سکولار هستند : بازیگر (ه.ب.ن) و ..

که سکولاریسم امروزه با نام نظریه کوانتوم می باشد ؛ که یک ایدئولوژی ضعیف و سخیف است .

این ایدئولوژی طبیعت را بررسی میکند و به قرآن و حدیث نسبت میدهد و در حالی که قرآن ماوراء طبیعت است ، یعنی از طبیعت فراتر است و شاید از طبیعت مثالی بیاورد ولی منظورش طبیعت نیست .

ولی این کوته بینان ، اسلام را طوری که برایشان مفید باشد ، تفسیر میکنند و اسلام را به غیر اسلام تفسیر میکنند .

یعنی دین را با خودشان تفسیر می کنند و میگویند که دین باید من را بسازد ولی در حالی که دین گاهی برای افراد فاسد ، باید اول ویران کند تا به حقیقت برسند .

لذا دین را باید با خود دین تفسیر کرد و همیشه تفسیر هر چیزی با خودش ، بالترین و بهترین تفسیر است و قرآن خودش میفرماید که آیاتی ، آیات دیگر را تفسیر می کنند و این برای تمام آیات ثابت است ؛ و دلیل آن این است که وقتی فرموده که عده ای اولیاء و سرپرست عده ای هستند ، برای همه صادق است و کسی را پیدا نمی کنید که سرپرستی نداشته باشد و استعاذه از مهمات بشریت است و باید همیشه یک پناهی داشته باشد .

انسان بی پناه همچون چوب در آتش است .

التماس دعا

  • shen

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی