بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

انتشار مطلب با ذکر منبع بهتر است ولی می توانید بدون ذکر هم به نیت خداوند منتشر کنید .
دیروز دشمن مسلمان را با فشار بر جسم او، به کفر وادار می کرد ، اما امروز با فشار بر روحیه او ، وادار به کفر می کند .
دیروز با سر قرآن در نیزه ، خوارج را ساختند و امروز با سر حسین می سازند .
حسین فرمود من آمده ام تا وظیفه ام را انجام دهم و وظیفه من امر به معروف و زنده کردن اسلام و قرآن است .
سر حسین مهم نیست ، کلام حسین مهم است . و این سر به خاطر کلام ارزش پیدا کرد ولی روحانیت سرش را می گویند و کلامش را مخفی میسازند ؛ همین سیاست ما عین دیانت ماست ، یعنی خداحافظ حسین ؛ ما حکمت داریم و بهلول هایی ساخته ایم که آهن را طلا می کنند ولی شما باز به سیاست چشم دوخته اید .
حتما در انتقام زهرای مرضیه عده ای از خودمان را هم قاطی ضدانقلاب ها ثبت می کنیم .
الا لعنت الله علی القوم الظالمین

تصویر مناسبتی

توضیحاتی در باب اصل جمهوریت

چهارشنبه, ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۱۵ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

در اصل جمهوریت ، کفر به طاغوت در اولویت و ایمان به خدا در اثناء قرار دارد و در اخلاق هم ترک گناه بر انجام واجب اولویت دارد ، چرا که شما مومن باشید و به سمت طاغوت بروید و بدتر از طاغوت شوید و یا هزار سال عبادت کنید و با یک گناه دود شود و برود هوا . پس خالی از تعصب شوید و بدانید ایمان به خدا در اثناء است و اولویت کفر به طاغوت است و ایت در اصل جمهوریت کاملا آمده است .

کفر به معنای پوشاندن و فراموش کردن است و لذا شما در فیلم حماسی مرلین جادوگر که در سال 1998 ساخته شده است ، دیده اید که شیطان زمانی از بین رفت که مردم او را فراموش کردند . و البته این فیلم امروزه دوبله فارسی ندارد و صحنه های دلخراش دارد .

بنده این فیلم را در سال 83 دیده بودم و خیلی دوست داشتم ، دو قسمت بود که از شبکه دو پخش شد .

و لذا ایمان به مثال دیگر تمرکز است و باید در خدا تمرکز کنید و گرما و انرژی خود را در او کمع کنید و طاغوت را فراموش کنید ولی امروزه متاسفانه ، برعکس است و خدا را فراموش میکنند و دشمن را جلوی چشم آورده و با اینکه به او فحش میدهند ، تمرکز عمیقی در او دارند و لذا او را رشد میدهند و فردا میبینند که دشمن علیه خودشان درآمده است وو این بار دشمن است که رجز میخواند و مردم تعجب میکنند که چرا ، دشمن بر ما مستولی یافت ؟ و یک ضربه از یک نفر از او ، ده نفر از ما را فلج میکند .

بی خبران نمی دانند که خودشان ، بدن سرد دشمن را گرم کردند و در او تمرکز کردند .

ببنید مومن بودن و مسلمان بودن یک طرف و اثر هر کار شما یک طرف ؛ یعنی نمیشود گفته که یک مومن با یک سنگ بزند به سر یک نفر دیگر و ، و سر فرد دیگر خون آلود نشود و هر چیزی در عالم اثر دارد و اثر خود را خواهد گذاشت و رهبری بارها گفته اند ؛ لذا در داستانی آمده است که قرار بود یک زلزله بر یک ملت فرود آید ولی فرشتگان در طی انجام کار دیدند که فردی در این سرزمین در حال گریه است ؛ و از حکومت طاغوت گله مند است و رفتند و به خداوند عرضه داشتند که ، یا رب این فرد در فلان جا چنان گریه میکند که ما را هم به گریه انداخت ؛ آیا به خاطر او بلاء را از این سرزمین برمیداری ؟

خداوند فرمود : او فقط گریه میکند و عملی ندارد ؛ لذا بلاء آمد و سرزمین را برد ؛

در حدیث است که خداوند خلف وعده نمی کند و در قرآن آمده است که هر چیزی تقدیری دارد و لذا با اینکه تقدیر شما را از پای در می آورد ولی اگر تقوا داشته باشید من شما را به راه صحیح هدایت می کنم و از مقدرات خطرناک هستی نجات میدهم .

لذا باید در دشمن تمرکز نکرد و سردی او را باقی گذاشت .

بدن دشمن سرد است و اگر او در شما تمرکز کند ، اتفاقی نمی افتد ولی نباید زیاد نزدیک دشمن (ضدانقلاب) شوید . ولی تمرکز شما او را بالا میبرد و شما را سست می کند و لذا امام معصوم میفرماید که از هم نشین بد بپرهیز ؛ لذا از او کم نمی شود ولی از تو کم میشود ، او چیزی برای از دست دادن ندارد ولی ما داریم .

البته تمرکز هم نسین بد اثر ندارد و بلکه او با رفتار خودش ما را وادار میکند که در او تمرکز کنیم و لذا شیاطین (ضدانقلاب و اسلام) ها تا به امروز با گرمای ما زندگی کرده و دوام آورده اند .

اگر ما با تحریکات آنها که یکی از حمایت های شیطان از افراد خود ، این است که به آنها آموزش میدهد ، خودنمایی کنند و این کار باعث میشود که مومن فکر و ذهنش به سمت او برود و در او متمرکز شود و لذا دشمن بدنش گرم میشود .

جریان مغناطیس فقط در مومن هست و مغناطیس کافر سرد است و تحرک ندارد .

اگر دقت کنید ، دارم ، خانه شیطان را نابود میکنم ، خدا کند ترور نشوم .

شیطان اگر افرادش منجمد شوند ، نمی تواند زنده بماند و در مردم فتنه ایجاد کند و از لحظه ای که دشمن نتواند از گرمای ما استفاده کند و منجمد شود ، ابلیس دستش از دنیا کوتاه میشود و به داخل سیاه چاله کشیده میشود .

ابلیس باید کاری کند که بدن سربازان او منجمد نشود ، چون بدون واسطه نمی تواند به مردم نفوذ کند و نفوذ به مومن هم محال است .

ابلیس ، پیام من به تو این است ، دست و پا نزن که بیشتر در جانم فرو می برم ، در حال بریدن سر تو هستم ، پس حرکت نکن تا راحت بمیری .

  • shen

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی