بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

انتشار مطلب با ذکر منبع بهتر است ولی می توانید بدون ذکر هم به نیت خداوند منتشر کنید .
دیروز دشمن مسلمان را با فشار بر جسم او، به کفر وادار می کرد ، اما امروز با فشار بر روحیه او ، وادار به کفر می کند .
دیروز با سر قرآن در نیزه ، خوارج را ساختند و امروز با سر حسین می سازند .
حسین فرمود من آمده ام تا وظیفه ام را انجام دهم و وظیفه من امر به معروف و زنده کردن اسلام و قرآن است .
سر حسین مهم نیست ، کلام حسین مهم است . و این سر به خاطر کلام ارزش پیدا کرد ولی روحانیت سرش را می گویند و کلامش را مخفی میسازند ؛ همین سیاست ما عین دیانت ماست ، یعنی خداحافظ حسین ؛ ما حکمت داریم و بهلول هایی ساخته ایم که آهن را طلا می کنند ولی شما باز به سیاست چشم دوخته اید .
حتما در انتقام زهرای مرضیه عده ای از خودمان را هم قاطی ضدانقلاب ها ثبت می کنیم .
الا لعنت الله علی القوم الظالمین

تصویر مناسبتی

اصل جمهوریت

چهارشنبه, ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۲۳ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

امام (ره) میفرمود که من خادم ملت هستم و این تمام عصاره جمهوریت است .

عده ای برای شکار به مزارع جنگلی رفته بودند ، در بین راه کمی گیج شده بودند و می گفتند که اگر در این مزرع حیوانی گیرمان نیاید ، باید با دست خالی برگردیم ؛ یکی از اینها گفت بنده چند مدت پیش اینجا آمده بودم و میدانم حیوانات مناسب شکار زیاد است ؛ افراد گفتند ، تو بیافت جلو ما هم از پشتت می آییم ؛

معنای جمهوریت هم همین است ؛ یک فردی به نام امام خمینی آمد و گفت من این شاه را میشناسم و میخواهد شما را بیچاره کند ، مردم گفتند تو بیافت جلو ما هم حمایتت میکنیم .

لذا امام که دید قدرت مردم او را قدرت بخشید ، گفت : من خدمت گذار شما هستم ، مسئولین نوکر مردم هستند و هیچ فرقی با دیگران ندارند ؛ ایشان میفرمود ، روزی که یک نفر از این مردم فکر کند که خودش کاره ای است ، آن روز ، روز شکست اوست و بازی را باخته است .

میفرمود ما هیچ هستیم .

خدا رحمتت کند ای امام ؛

اصل تمرکز در یک نفر مهم است و وقتی یک دریا از چشمه ها پر میشود و از آنها تامین شود و این چشمه ها در وسط راه منحرف نشوند ، این دریا و اقیانوس قدرت تلاطم و طوفان دارد و کسی که در وسط او بایستد ، ممکن است از خوفش بمیرد .

فرض کنید ، خورشید با پرتوهای خود میتابد و زمین را گرم میکند و همه از گرمای آفتاب لذت می برند ، ولی وقتی این پرتوهای متراکم این خورشید را با یک ذره بین در یک ماده تمرکز دهیم ، این ماده را میسوزاند و تمام بزرگنمایی ماده را از بین میبرد .

لذا ولایت فقیه به منزله اقیانوسی است که مردم او را پر میکنند و حقیقتا ، رهبری بدون مردم هیچ است و مثل بقیقه آدم ها است ، ولی چون شناخت زیادی دارد و این مسیر را رفته است ، لذا در حکم دیده بان (چشم انسان جمهوریت) از جلو نگاه میکند و ما را به جلو میبرد ؛

و کسانی که رهبری را به عنوان چشمه در نظر می گیرند ، او را زیاد بزرگ میکنند و کسانی که میگویند ، چشمه از منبع نجس است ، او را بالا برده و از آسمان به زمین می کوبند و در حالی که نه رهبری جایگاه چشمه بودن را دارد و نه دریا نجس است . دریا با یک چشمه نجس ، هم نجس نمیشود ؛ چرا ؟ چون با ورود چشمه های دیگر پاک میشود .

و اگر در یک مکان آرام ، بدون اضطراب بنشینید و فکر کنید ، قضیه همینطور است .

بین جریان احمدی نژاد و رهبری کدام حق بود ؟ احمدی نژاد رهبری را وادار به اعتراف کردند ولی چون چشمه های دیگر قدرتمند است ، رهبری را پاک کردند .

ولی رهبری در اصل کاره ای نیست و خودش هم بارها فرموده است که تاثیر مردم در کشور دیده میشود ؛ و لذا همیشه حرف ، حرف مردم هست . خودش را خدمت گذار معرفی میکند و میگوید من حرف شما را اجرا میکنم و اگر هم روزی این حرفش را پس بگیرد ؛ خودش باخته است . ولی با توجه به گذشته رهبری ، عارض شدن ، اشتباه از ایشان زیاد است و بارها این کار را کرده است ، و لذا همیشه میفرماید ، در ایران عملا حکومت معنا ندارد و حکومت متعلق به امام زمان است ، چرا ؟ چون این دیده بان ، جادوگران و ساحران اعظم را از نزدیک لمس کرده است و دجال را با تمام وجود دیده است و می داند که این شاعر شیطانی بالاخره ضربه اش را میزند .

لطفا بنده را به خاطر این متن ها سرزنش نکنید و خودتان را سرزنش کنید که زکات علم خود را نمی دهید و میترسید ، مردم بدانند .

بنده مقصر نیستم و راهم اشتباه نیست و این برخی هستند که حرف را مخفی میکنند ، به قول امام (ره) کار را به مردم بسپارید و بدانید خودتان کاره ای نیستید .

بنده راه درست را تا اینجا آمده ام و بقیه راه را باید شما کمک کنید ، تا از این فتنه ها رها شویم ؛

پیوست : حدود یک ساعت پیش در اینستا یک کلیپ گذاشتند ، که در شبکه ای معاند می گفتند ؛ در روستایی 11 هزار جمعیت هست و فقط ده نفر مجرد هستند و میگفتند که اینها بچه ها را در سن 10 تا 20 سالگی مجبور به ازدواج میکنند و میگفتند این کار بدی هست و باید خودشان تصمیم بگیرند ، بنده اولا نقد داشتم که آیا از خود بچه ها پرسیده اید که راضی هستند یا نه ؟ بعدش ، شما خودتان مگر نمی گفتی آزادی باشد ؟ الان بنده کلیپ لواط دو تا بچه پسر یا دختر را بذارم ، دروغتان رو نمی شود ؟ اصلا چندین مورد در محله خودمان داریم که دو بچه یکی پسر و یکی دختر رفتند  و فلان کردند !

آیا این کار با ازدواج زود فرقی ندارد ؟ کدام شیرین تر است ؟ آیا هر انسانی شوق ازدواج ندارد ؟

بین شما خوانندگان چند نفر دیده اند که یک فرد با روان سالم ، از ازدواج فرار کند ؟

مردم ایران در آرزوی اردواج هستند و آنها از فاصله چند ده هزار کیلومتری کار را خراب میکنند ،

مردم ببینید ، چه کسی ازدواج را در ایران به قیمت جان کرده است و کسب و کار را آفت زده است و همه بی کار شده اند ، همین راهنمایی های این معاندان شما را بدبخت کرده است ، این را در گوشتان فرو کنید و به بچه هایتان بگویید و لطفا این شبکه ها را با دقت نگاه کنید و داشتن ماهواره برای غیر لذت و فقط برای دیدن بدبختی این افراد در هر ده خانواده آزاد هست و امروز هم از هر 5 تا یکی دارند ، پس پر است و گاهی با بسیجیان بروید و این شیاطین را از پشت نرده تلویزیون ، خوب و با نقد و بغض تماشا کنید و مطمئن باشید و البته مراجع چون صلاح نمی دانند ، حرف بنده را زیاد جدی نگیرید ، چرا که مسیر گناه از همین نگاه شروع می شود . و حدیث هم نهی کرده است و حدیث داریم که دانش را از دشمن فرا نگیرید ، البته دانش با علم فرق میکند و علم چیزی است که شما را به خدا میرساند ولی دانش فضیلت است .


ولی در ان میان به نظر شخص من ، عده ای مانع این دیده بان شده اند و باید از مسیر خود برداریم و آنها شیاطین و ضدانقلاب ها هستند؛ اینها مانع پیشرفت این کشور هستند .

و البته شیوه جمهوریت در حوزه و مدارس خاص و برخی مراکز اجراء میشود و نتیجه اش امثال سروش هستند که در آمریکا بسر میبرند .

لذا این کار را بسیجیان رد میکنند و میگویند شما به نظام ضربه میزنید ، الان به نظر شما شیاطین را حذف کنیم ، یا با آنها مهربان باشیم تا زندگی کنند ؟ و اصل این است که مطمئن هستیم ، اینها نمی خواهند اصلاح شوند .

نظر بنده این است ، که هم حوزه و هم نظامی ها درست می گویند ، فقط یکجا نمی شود جمع کرد ، چرا ؟

جون قرآن مهجور است ؛ اگر معیار حذف و اضافه ما قرآن باشد ، هر دو مسیر درستی را خواهند رفت ولی یکی از چاه می افتد و یکی در هوا آویزان میماند .

هیچ وقت نتوانستیم ، مثل آدم تصمیم بگیریم و ضعفاء در این میان فدا شده اند و بقیه فقط کیفشو بردند ؛ ضعفاء معنوی (مجنون) ضعفاء مادی (فقیر) ؛ عده ای سندهای زمین را اختلاس کرده اند و عده ای سندهای آسمان را و باید هر دو را حذف کنیم ؛ اول باید مختلس زمین و ظاهر حذف شود و بعد به جان مختلسان آسمانها خواهیم افتاد و زمین هایی را که به نا حق به نام خود زده اند را پس خواهیم گرفت .

  • shen

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی