بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

انتشار مطلب با ذکر منبع بهتر است ولی می توانید بدون ذکر هم به نیت خداوند منتشر کنید .
دیروز دشمن مسلمان را با فشار بر جسم او، به کفر وادار می کرد ، اما امروز با فشار بر روحیه او ، وادار به کفر می کند .
دیروز با سر قرآن در نیزه ، خوارج را ساختند و امروز با سر حسین می سازند .
حسین فرمود من آمده ام تا وظیفه ام را انجام دهم و وظیفه من امر به معروف و زنده کردن اسلام و قرآن است .
سر حسین مهم نیست ، کلام حسین مهم است . و این سر به خاطر کلام ارزش پیدا کرد ولی روحانیت سرش را می گویند و کلامش را مخفی میسازند ؛ همین سیاست ما عین دیانت ماست ، یعنی خداحافظ حسین ؛ ما حکمت داریم و بهلول هایی ساخته ایم که آهن را طلا می کنند ولی شما باز به سیاست چشم دوخته اید .
حتما در انتقام زهرای مرضیه عده ای از خودمان را هم قاطی ضدانقلاب ها ثبت می کنیم .
الا لعنت الله علی القوم الظالمین

تصویر مناسبتی

حال خوش معنوی

يكشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۸ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

از وقتی که در مقوله کتاب شرح حدیث جنود عقل و جهل امام (ره) کار می کنم که ده سال تحقیق کردم و 5 سال است در معرفی آن قدم گذاشته ام ؛ حال خوشی پیدا کرده ام ، انگار دارم ملتی را از مردابی خطرناک نجات میدهم و احساس خوشی دارم که هر کسی ندارد .

خوشی ای که غیر قابل وصف است .

انگار کار مهمی انجام میدهم ؛ و در این باب تحقیقات میدانی و تحقیقات جزئی نگر زیادی داشتم و حقیقت دجال را بیشتر از هر کسی در ایران میدانم و به این نتیجه رسیده ام که عده ای در ایران قصد معرفی خود به عنوان امام زمان را دارند و نه با لفظ و بلکه با علوم غریبه در ذهن فرد این الفاظ را می کترند و فرد احساس جذابیت میکند . و دلیل او برای اینکه امام زمان است ، داشتن عقل است و در حالی که همه ابزار عقل را دارند ولی با این حال عده ای بر عده ای دیگر پیشی گرفته اند و در راستای شکست این جریان نسل آینده دجال در زمینه فطرت کار میکند .

و معلمان فطرت در محل او بدون اینکه متوجه باشد که دجال را رشد میدهند ، حضور یافته اند و دجال از لحاظ علمی هم از آن لحاظ و هم از لحاظ عرفان پر شده است .

و دجال بعدی خطرناک تر از فعلی است ، فقط این را به یاد داشته باشید که نسل خمینی از عقل عبور خواهند کرد و نسل خامنه ای در زمینه اخلاق راه می روند و بعد از مدتی رهبری در این مضمون مطالبی را خواهد گفت و منتظر این سخن رهبری باشید و بعد از اعلام رهبری باید با هر سختی که است ، در این راه حرکت کنید و اگر مجبور باشید باید سینه خیز بروید .

حتی میلی متری رفتن شما هم حساب است و باید تا محل جمع عشاق سینه خیز بروید و در این مکان با دجال آشنا خواهید شد ؛

بعد از مدتی صداهایی از لشکر خراسانی خواهید شنید و بدون شک و بدون زمان دقیق این اتفاق نزدیک است و دلیل آن نزدیکی زیاد ما به مخفی گاهی است که پیامبران دنبال آن بودند و با راهنمایی خوشدان نسل بعد را به یافتن این مخفی گاه تشویق کرده اند و امید داشتند که روزی این مخفی گاه پیدا شود و آنقدر نزدیک شده ایم که مجبورند یا جنگی را شروع کنند و یا تسلیم شوند که هر دو به نفع ما تمام خواهد شد .

ما در زمان گیر نکرده ایم و عجله ای برای پیشرفت نداریم و ترسی هم نداریم ولی آنها بسیاز به ترس افتاده اند .

مطلب کاملا تخصصی بود .

  • shen

نظرات  (۱)

سلاااام بر همه


یکمی باهاتون حرف داریم....

درباره ی محفل قرآنی مون...

منتظریم
تشریف بیارید اینجا: 
http://azf06.blog.ir/post/1246
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی