بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

همه باید بدانند ، دو نوع انتشار فطرت داریم ، یعنی دو نوع قدرت در زمین هست ، یکی دافعه و یکی جاذبه و هر دو برای زندگی و تکامل باید قوانین هستی را رعایت کنند . پس هر دو قرآن می خوانند ولی لشکر دفع و برون گرایی در هستی ، آیه هایی را هیچ وقت نمی تواند بخواند و قاعدتا شکست خواهد خورد .
دشمنان سر زندگی ما را میبرند و تن در چاه بی ته ، چنان میرود که نپرس ، و ما هم سخنی داریم :
ان لعنت الله علی القوم الظالمین
بنده هم مدتهاست اسیر دجال شده ام ، دعایم کنید ، اگر هم مطالب من دارای نکات عجیب است ، ناشی از دیدار بنده با دجال است .
امید بنده پیشنهادات و دعاهای شماست و هر مسلمانی طبق روایتی از پیامبر ، فتنه ای بدتر از فتنه دجال نخواهد دید .
خداوند بدون واسطه در زمین نمی آید و لذا واسطه ای دارد و موسی که دید فرعون طغیان میکند ، رفت و او را از وساطة در آورد . هر کسی که بدون واسطه با خدا در ارتباط باشد ، باید تسلیم شود و اگر تسلیم نشود باید کسی او را به تسلیم وا دارد ، ولو اسلام او مرگ باشد .
سبح لله ما فی السموات و ما فی الارض یعنی هر موجودی به غیر از انسان وقتی با خدا رابطه بی واسطه دارد ، او را از هر عیبی پاک میکند ولی انسان طغیانگر ، نام او را خراب می کند .
نکته : هر کسی که حکومت میکند از طرف خدا وساطة میکند .
وب سایت : http://www.salehoun.net
آپارات : shen_montazar

ظهور ابلیس مدافع

شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۳۷ ب.ظ

بنده چندین بار به حوزه های سپاه و حوزه های علمیه و دفتر رهبری در مورد شیطان پرستان گزارش دادم و یکبار در یکی از حوزه های سپاه مدارکی هم دادم و نام افراد را یکی یکی گفتم ولی کاری نکردند .

بنده مطمئن نیستم که اینها به دوام انقلاب کاری کنند .

مردم باید کمی از ناز کردن این بزرگان دست بکشند تا ببینند که کسی نیستند و این مردم هستند که آنها را جانشین خدا کرده اند و اگر این مردم آنها را قبول نکنند ، عددی نیستند و ما فقط باید رهبری را به خاطر ولایت نگه داریم و یقیه را کمی مورد فشار قرار دهیم .

اگر این کار را نکنیم و مشغول تجارت و تلگرام شویم ، کشورمان مانند آفریقا خواهد شد ؛ از ما گفتن .

بنده این کار را بزرگ تر خواهم کرد و به گوش تمام ملت خواهم رساند و اگر فیلتر شوم ، دورش می زنم و این را از خود شیطان یاد گرفتم .

و به لطف شناخت شیطان ، برای این بیکاران دولت و سازمان ها و نهادها ، یک نوع شیطان در جهت مثبت خواهم شد .

منتظر ظهور ابلیس مدافع اسلام شوید و مراقب باشید که او شیطان نشود و طردش نکنید ، چون بد پیله ای است .

و این پیله از جنس شناخت تمام قرآن است و نه هوس ؛

البته باید این شکایت ها از طرف فقط من نباشد و باید همه با این نهادهای اسلامی مراوده داشته و گزارش تحویل دهند و ترس احتمالی در مسیر خود را با معوذتین (سوره فلق و ناس) بشویند .

باید گزارش ها هزار شود و به هر کسی حتی شک کردید باید گزارش دهید و اینجا گمان و یقین ندارد و باید شک خود را هم بگویید ؛ و این دلیل دارد .

دلیلش این است که همه با شک می گویند و وقتی مثلا پنج گزارش عین هم با شک هم گفته شود ، قطعا تحقیقاتی در مورد آن می شود .

و مطمئن باشید که آنها شناخت لازم را برای دانستن صحت کلام و صداقت درون فرد دارند .

لذا باید این گزارش ها داده شود و هیچ فتنه ی خناسی (فتنه پنهانی در دل) هم نباید شما را از گزارش دادن منصرف کند .

باید آنقدر بگویید تا گوششان کر شود و باید شکایت و پیشنهاد خود را هم ارائه دهید و این را در میان دوستان خود ترویج دهید و از بینشان عده ای فرد صادق را مامور کنید و از لحظه ای که این کار را شروع کنید ، یکسال بعد اوضاع بهتری خواهیم داشت .

در یک فیلمی می گفت که در عوض خوبی من چیزی به من نده و فقط به سه نفر خوبی کن و به آنها بگو که به سه نفر دیگر خوبی کنند . و همینطور بعد از یکسال این کار در بین مردم عادت شد .

 و از فهمیدن نقشه توسط اغیار نترسید ، چون گناه آنها را سست کرده است و فقط موقتا می توانند بر شما آزار رسانند و باید تحمل کنیم تا بعد از سه سال همه آنها از کوره ما فرار کنند و تنها مانع ما خوابیدن است و ما باید از خودمان بترسیم و اگر روزی رسید که مردم مدتی به جای غزل خوانی و سر فرو کردن در کار دیگران (البته وقتی برای آخرت شما فایده ای ندارد) به اصلاح خود بپردازند ، بعد از اصلاح شدن مردم ، با یک اراده تمام پیروان شیطان در یک روز کارشان تمام می شود و اراده ما اراده خداوند است و شوخی نیست .

وقتی مسلمانی اراده کند ، کسی جلودار او نیست .

  • shen

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی