بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

همه باید بدانند ، دو نوع انتشار فطرت داریم ، یعنی دو نوع قدرت در زمین هست ، یکی دافعه و یکی جاذبه و هر دو برای زندگی و تکامل باید قوانین هستی را رعایت کنند . پس هر دو قرآن می خوانند ولی لشکر دفع و برون گرایی در هستی ، آیه هایی را هیچ وقت نمی تواند بخواند و قاعدتا شکست خواهد خورد .

گناه خوردنی

چهارشنبه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۷، ۰۵:۱۰ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

متاسفانه مردم ما ، با توجه به تحقیقاتی که داشته ام ، گناهکار نیستند .

و همه گناهکاران جنسی ، مانند زناکاران و استمناء گران و لواطکاران و کلا تمام گناه هایی که از نفس صادر می شود ، زمانی مشکوک در زندگی داشته اند که معلوم نیست در این مدت به سر اینها چه بلایی آمده است و اگر بگویم علم غریبه می خواهد تا بدانید چه می گویم ، قذاف نیست .

اینها یک ناتوانی موقتی داشته بودند و تحت اراده خاصی فشار نفسانی دیده اند و به نوعی قیافه انسانی خود را از دست می دهند و بعد از مدتی نفس گناه در اینها رشد می کند و اینکه چه کسی این را می کارد ، خدا می داند . (خناس است که البته به فکر کردنش برای عموم نمی ارزد ، چون دیوانه کننده است)

به خدا قسم من در این مردم عمدی برای این کار ندیده ام ، بدکارترین آنها هم دوست ندارند ، دائما در گناه باشند ، چندین بار به من گفته اند ، حاج آقا من خسته شدم از گناه و گفته اند که بعد از گناه بدن سفت می شود و چشم ها کور می شود و مغز کار نمی کند و بدن گرمای خود را از دست می دهد و حتی برخی گفته اند در روی بدنمان الکتریسیته ساکن پخش می شود ؛ که البته این حالت از انحراف مسیر سینوسی قلب است که درست است ؛ چون فشار عصبی هنگام گناه آنقدر بالا و غیر قابل دور کردن است که روح هم خارج شود ، انکار نمی کنم .

گناهی که در آن عشق نباشد ، عذاب است و متاسفانه مردم با رفتن به سمت گناه سعی می کنند که ادای عاشق ها را در آوردند ولی من می دانم در درون فشار می کشند که زود کارشان انجام دهند و به زندگی برسند .

واقعا انسان ها در اثر اسارت نفس در رنج(کبد) آفریده شده اند و فشار نفس انشان ها را قربانی می کند .

کاش مردم به جای بازی با آلات کمی یاد می گرفتند این هیولای زیرک را چگونه رام کنند ؛ همانطوری که شازده کوچولو روباه (نفس) را رام کرد .

نفس وحشی ذات دجال است و کسی که به نهایت ذلالت و نفسانیت برسد ، دجال نام دارد ، همانطوری که عقل تام و عصمت کامل و دریچه کاملا باز هستی از خداوند ، امام ابن امام است .

اما بحث اینجاست که مردم چرا گناه می کنند ؟

یکی از اینها فشار شکم است که در طب اسلامی مطرح شده است .

مثلا بنده یک بیمار را که می گفت درد شکم دارم و من را خورانده اند و باکتری هلیوباکتر دارم را مورد آزمایش قرار دادم و متوجه شدم داروی ایشان سرکه است ، چون شکم او اسید کمی دارد . (البته سرکه همراه غذا خورده نشود بدتر از درد قبل پیش می آورد ؛ و مرض های مشابه بایدحداکثر یک در نوشابه در هر وعده که نصفش اول غذا و نصفش بعد از غذا مصرف کنند)

الان اگر فرض کنید ، یک باکتری درون بدن شما شیطان است ، و باکتری را شیطان فرض کنید ، اگر فشار درد حاصل از این باکتری به زبان شما کلماتی را جاری کند ، نشان از این است که شما به باکتری مغلوب شده اید و این باکتری می خواهد چیزی را از طریق بدن شما به مردم بگوید و چاره ای ندید جز اینکه در بدن شما نفوذ کند و اینطوری از طریق شما با مردم و خود شما حرف بزند . این داره حرف دلشو می گه ! چرا نمی فهمیم ؟

میخواد با ما حرف بزند و گاهی هم این دل وا مانده می خواهد سخن بگوید و از خدا و رب خود حرف بزند . از داغ علی و فاطمه بگوید .

مردم مریض هستند و نه گناهکار ؛ گاهی باید گفت گناهکار جد و آباء ات هست .

  • shen

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی