بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

همه باید بدانند ، دو نوع انتشار فطرت داریم ، یعنی دو نوع قدرت در زمین هست ، یکی دافعه و یکی جاذبه و هر دو برای زندگی و تکامل باید قوانین هستی را رعایت کنند . پس هر دو قرآن می خوانند ولی لشکر دفع و برون گرایی در هستی ، آیه هایی را هیچ وقت نمی تواند بخواند و قاعدتا شکست خواهد خورد .

استراتژی نفوذ

پنجشنبه, ۹ فروردين ۱۳۹۷، ۰۱:۲۳ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

تو فیلمی که لیلا بلوکات بازی کند میشود شلم شوربای نفوذ ، یک بازیگر پر انرژی که به بازیگران کافر جرات کفر می دهد ؛ این بازیگر تا زمانی که در صدا و سیما هست ، مشکلات هست .
فردی که انرژی زیادی دارد ، می تواند گرگ را به چهره گوسفند در آورد . نفوذی ها بدون انرژی نمی توانند به اسلام نفوذ کنند ، چون بدنشان سست است و چهره شان شیطانی است . لیلا بلوکات بیماری صفرا دارد به خاطر همین اینجور انرژی دارد و البته وسواس هم به خاطر بیماری صفرا در او زیاد هست .
یکی از مشکلات فرهنگ وجود همین افراد هست ، که به خاطر گناه ، بیماری صفراء می گیرند و برای تخلیه عذاب وجدان نیاز دارند که به همه خوبی کنند . و بد ها که انرژی می گیرند و شاد می شوند این افراد عذاب وجدانشان ته می کشد و راحت می شوند .

این دختر انرژی فراوانی دارد و نمی دانم راز این قدرت او چیست( البته شاید هر کسی را پر انرژی می کند ، توانش بالاتر می رود و البته شخصیت ایشان ، همان شخصیتی تئوری است که انگلیس طراحی می کند) ، ولی همین شخصیت ها هم کم نیستند : جکی چان شاگرد بروسلی انگلیسی ، محمود کریمی شیعه انگلیسی و غیره هایی که رسانه ای نیستند . البته شخصیت نشانه گناهکار بودن نیست . مردم را باحق می سنجیم و نه با شخصیت ؛ ه البته در این مورد با استناد به حدیثی از امام صادق می شود ، رفتارهای مشابه را نشانه روح مشابه دانست .

اما کسانی که به خاطر عذاب وجدان از گناهشان مجبورند ، بگویند بله قربان ، اینطور پرانرژی هستند .

گناهکارانی که توانستند به جایی برسند ، از انرژی مثبت یک گناهکار بود ؛

این مطالب وبلاگ حاصل چندین سال زحمت و تحقیق بنده هستند و بنده آنقدر تحقیق داشته و تیز بینی کرده ام که تقریبا افرادی خیالی مانند دجال را شناخته ام و می توانم از او یک شخصیت خیالی (چهره سازی) بسازم که با تطبیق در طبیعت می شود او را یافت .


فدای کلام خداوند شوم که چه غوغا می کند :

فرض می کنیم انسانی دروغی گفت و فردی که فریب خورد ، با زیرکی تمام دروغ او را درآورد و فرد شرم زده شد ، الان فرد می گوید تو را می بخشم به یک شرط ؛

به شرط آنکه من را در جمع تعریف کنی و همه تشویقم کنند ،

فرد به فکر فرو می رود و الان اگر قبول نکند ، فرد مورد نطر ناراحت می شود و اگر قبول کند ، زحمت چندانی ندارد و این کار را می کند ./

سه مشکل در اینجا به وجود آمد :

اولا فرد دنبال رضایت فرد بود و خدا را فراموش کرده بود ، چون دروغ به خودی خود حق الله است و بخیدنش به دست خداست و نه خلق که نیاز به جلب رضایت داشته باشد ؛ او از رحمت خدا ناامید شد .

دوما فرد علاوه بر گناه دروغ و یاس من رحمة الله ، ربا داده است و ربا در اسلام حرام است ، خواه ربا پول باشد و یا باج معنوی ؛ کمااینکه پول قراردادی بین مردم است و در حیات انسان قانونی ندارد . پس فرقی بین مازاد پولی و مازاد روحی نیست .

سوما مورد غضب خداوند است ؛ که از این گناهان با عنوان گناه کثیر یاد کرده است ، که به نوعی ذات دجال را همین گناهان می سازد .


متن روایت:
ما بین خلق آدم علیه السلام إلى قیام الساعة أمر أکبر من الدجال
ترجمه:
هشام بن عامر مى گوید ، از رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم شنیدم که مى فرمود : " در فاصله میان آفرینش آدم علیه السلام تا رستاخیز ، قضیه اى بزرگتر از دجال وجود ندارد


یکی از بزرگترین سختی ها و علوم و شناخت ها ، یافتن دجال در بین مردم هست ؛ و این بصیرت کوثر است .

  • shen

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی