بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

وبلاگ تحلیلی بحار

بحارالعلوم

همه باید بدانند ، دو نوع انتشار فطرت داریم ، یعنی دو نوع قدرت در زمین هست ، یکی دافعه و یکی جاذبه و هر دو برای زندگی و تکامل باید قوانین هستی را رعایت کنند . پس هر دو قرآن می خوانند ولی لشکر دفع و برون گرایی در هستی ، آیه هایی را هیچ وقت نمی تواند بخواند و قاعدتا شکست خواهد خورد .

خطر انقراض

شنبه, ۴ فروردين ۱۳۹۷، ۱۱:۱۴ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

بنده امروز شعرخوانی حاج میثم مطیعی را ، قبل از سخنان رهبری در خبرگزاری فارس مشاهده کردم و به این نتیجه رسیدم که ایشان هم مانند مداح معروف حاج عبدالرضا هلالی ترور شخصیت می شوند !

چرا حضرت آقا جوانان را در صحنه های سیاسی وارد می کنند و خودشان عقب نشسته و نگاه می کنند ، این کار یعنی کسانی که اثر دارند بیایند میدان و رسانه ای شوند و بعد از چند روز این افراد ، توسط معاندین ترور شخصیت شوند . و البته به سیاست دخالت نکرده و گناه را در حضرت آقا نمی بینم و شاید رهبری چاره ای ندارند ، چون حاج میثم خودش وارد میدان شده و کسی او را دعوت نکره است .

البته آقا بعد از این جور اتفاقات پای خود را عقب کشیده و ابراز انزجار می کند که خوب نیست . و این هم شاید از مفاد عدالت الهی باشد که با این حساب کاری حساب شده است .

بنده خودم را در معرض خطر قرار می دهم و می خواهم چیزی را برایتان بازگو کنم ؛

شما مردم باید بدانید چه بلایی سر حاج عبدالرضا هلالی آمد ، ایشان هم مثل همین حاج میثم مطیعی زبان گویا و سرخی برای دشمنان داشتند و توانستند جوانان را در مجالس اهل بیت جمع کنند و کاری را که امام شروع کرد را تمام کنند ، ولی نمی دانست از خودشان کسانی هستند که افکار غربی دارند و شیعه انگلیسی هستند .

ایشان از سال 72 آغاز کردند به تبلیغ از طریق مداحی و در سال 83 توسط  حاج محمود کریمی مورد تجاوز شخصیتی قرار گرفتند . و البته چون حاج محمود توسط 4 واسطه این کار را کرده بود ، ایشان نفهمیده بودند و زمانی فهمیدند که دیگر دیر شده بود .

ایشان که به خوش اخلاقی حاج محمود و انرژی زیاد ایشان که اثرات یوگا بود را دوست داشتند ، به طرف ایشان گرایش پیدا کردند و بعد از مدتی رسما انرژی خود را هم از دست داد .

حاج محمود شیعه انگلیسی هست و رسما ادعای امامت کرده است و خود را امام زمان نامیده است و البته از دوستان نزدیک رهبری هم است .

البته ما هنوز در مورد رهبری شک داریم ، چون ایشان سیاستمدارند و دخالت ما گستاخی هست .

ایشان بعد از محکومیت تیراندازی در اواخر سال 92 قصد راه اندازی کودتا و انقلاب را داشتند ولی فهمیدند که حد این کارها نیستند .

و قصد کرده بود ، خود را امام نامیده و انقلاب کند و در این گیر و دار دجال بودن ایشان مشکوک است ؛ یعنی تنها دجال خودش را در حد امام می داند و روایت هست که دجال با امام اشتباه گرفته می شود و فتنه اکبر است .

ایشان از آنجایی که مطمئنم ، به اکثر علوم غریبه مسلط هستند و دوره دیده هستند .

ایشان معتقد به انرژی های کیهانی و دارای عقیده های عرفان کاذب هستند . و تنها کسی که ، توانست احمدی نژاد را از درون بخورد ، ایشان بود .

البته به رابطه های ایشان با احمدی نژاد وارد نمی شوم .

اما وقتی جوانان یکی یکی وارد میدان بشوند نوعی انقراض پیش می آید و وقتی جناب مطیعی صدای غراء راه می اندازد ما باید حمایتش کنیم و از چاله های سستی ای که دشمن القاء می کند و ضمیرناخودآگاه ما را با حروف شیطانی پر می کند را کنار زده و بر آنها مسلط شویم .

اگر قرار است جوانی به میدان بیاید ؛ باید از طرف نظام مقام رسمی به او بدهند که پشتش خالی نباشد و وقتی پریشانی و خستگی از طرف دشمن بر او چیره شد ، پشتوانه ای داشته باشد و جوانان باید با هم بیایند و اگر با هم نمی شود ، نیایند و حاج عبدالرضا هلالی را عبرت قرار دهند .

گاها احساس می کنم ، جوانان را به میدان کشیده و بالا می برند و رسانه ای می کنند وبعد یکهو از آسمان به زمین می کوبند و برایشان خوشی می آورد . اما چه کسی این کار را می کند و امام در سال 66 در مجلس شورای اسلامی چرا گفت ، زمانی مردم به باطن شما پی می برند و آنوقت است که فاتحه همه شما را یکجا می خوانند .

ان لعنت الله علی القوم الظالمین

توجه :

بنده در مورد اشتباهات مردم حرف زدم و اگر به صنف خاصی شک کنید ، حرام است و بنده هم اجازه سوء استفاده نمی دهم و لعنتم پشت کسی است که به صنف خاصی شک کند ؛ به قول حضرت آقا مهم نیست ، فرد در چه مقام و منزلتی هست ، میزان حقانیت فرد مهم است و در اسلام هم هست که افراد را با حق بسنجید و نه حق را با افراد و البته در حیطه تخصص خودتان و در کارهای تخصصی دخالت نکنید ، که اگر مثلا پزشکی در سیاست با گستاخی تمام نظریه بدهد ، باید قبول کند که مریض هم بگوید فلان دارو را اشتباه نوشتی و بی سواد هستی !

یک نکته هم بی توجه نماند ، که هر وقت ما برای کاری مامور می شویم ، باید سود کنیم و به روایت امیرالمؤمنان در نهج البلاغه ، که خطاب به معاویه می گوید : من حاضر نیستم برای شما فدا شوم ؛ استناد کرده و می گویم ، جان خود را فدای یک چیز بی ارزش نکنید و مردم هم چیزی را ارزشمند کردند ، شما سود خودت را حساب کن ، وگرنه خسر الدنیاء و الاخرة هستی ؛ و قرآن حجة است و تو چون با قرآن حرف مردم را نسنجیدی ، معلوم نیست ، در آخرت کجا بروی . نکند روزی ببینی دوست شیطان پرستت توبه کرده و بهشت رفته و تو هنوز جهنم هستی ! و ادعا هم می کنی من جانم را برای اسلام دادم !

اسلام با ساختن شیاطین پایدار نمی شود و یا باید واقعا مسلمان شویم و یا با دست خودمان قلب امام زمان را پاره نکنیم . به خدا پاره کردن قلب مکافات دارد . از ما گفتن بود ... .

اما زمانی هم باید جان داد تا اسلام زنده بماند و آنوقت قرآن دستور داده است ، ولی برای شخص فداء بشوی ، قرآن شفاعت نمی کند .

نکات مهم :

1- اگر قرار باشدافراطیون انقلابی یا انقلابیون بدون اراده که در مقابل انقلابیون متفکر می آید ، بروند باید شیاطین هم بروند و بنده این مطالبم ، حمایت از حزب خاصی نیست و بنده از هیچ تلقین کننده ای دستور نمی گیرم .

بنده حرفم این است که چون انقلابیون تحت سلطه  عملشان باعث زدن تیر به قلب امام عصر می باشد باید به همان جایی بروند که کابارائی ها قبل از انقلاب رفتند و درست هم نیست ، این منوتوئی ها بروند و اینها هم خوش بگذرانند .

باید به همان آغوش انگلیس بروند .

2 - وزیر رفاه آمد پشت تریبون و در شبکه خبر هم پخش شد و گفت که ما پول یازده میلیون نیازمند را واریز کردیم .

سوال : ایران چند نفر جمعیت دارد که یازده میلیون نیاز مند داشته باشد ؟

پول نفت حاصل زحمت کارگران است ، پول کارخانه ها حاصل زحمت کارگران است ، مالیات می گیرید ، بنزین را گران می فروشید ، لوازم خانه هم سر به آسمان قیمت دارد ؛

الان می خواهید با گفتن اینکه به حساب ما نیازمندان پول ریختید ، ما را خر کنید ؟

فشار بیاورید و ناله ی ما را شنیده و بخندید و بعد یکم شل کنید تا ما را خر کنید ؟

امام (ره) کاش برمیگشت و نشان میداد که ظلم پایدار نمی ماند ،

امام (ره) برای ظلم شاه کاری کرد که تا ریشه ظلم یعنی آمریکا ، همشون پوزشان به خاک مالیده شد و دهن و پوز همه آنها را به هم زد .

و همین امام می فرمود ، مردم ما را بزرگ کرده اند ،  وگرنه گانگسترها از ما هم بهتر بلدند .

مردم به محبت نیاز داشتند و من کمک کردن و این کار را فلان فاحشه هم بلد است .

اگر قدرتی داشتم قدرت علم بود نه من و اگر قوتی داشتم ، قوت جسم و روح الهی ام بود نه من .

و وقتی پیر شده بودند هم می فرمود ، من هیچ نیستم ، شما مرا بزرگ کرده اید ،

ایشان بت پرست نبود و خدایش را خوب شناخته بود و وقتی دید جسم قوتش نابود می شود ، فهمید این حرفهایی که زده بود ، حرف حساب بود و این قدرت جسم او بود نه خود او ؛

پس به مردم نیازمند نگویید ، نشسته بالای مجلس دستور می دهد و برای دستور دادن و دواندن مردم 6 میلیون از همان پولی که کارگر زحمت کشید که استخراج شود را با چنگ و دندان به دهان می کشد .

مردم باید بدانند که مسئولان تبدیل به گرگ شده اند و باید این انقلاب را دوباره پاک کنیم و اصلاحش کنیم و عبرت بگیرند که وعده ها ، عمل نیست ، پس عمل نبود ، همان لحظه بیرونش کنیم .

این کشور مال ملت است و پول هم ملت زحمت می کشند و این گرگ ها می دزدند و می خورند .

البته خطاب من شخص نیست و باید روی فرد تحقیق کنید و نظریه بدهید .

اصول درست بودن نظریه در کتاب مدارس راهنمایی قدیم یا اول متوسطه جدید موجود هست ، بحوانید و با آن معیار فرد را با حق بسنجید و نه اینکه مثلا فلانی شبیه آیت الله بهجت است ، پس خوب است ؛

نه با بوی فرد و نه با ظاهر فرد و نه با شخصیت او قضاوت کنید ، بلکه تا زمانی که کار می کند و سود می دهد ، نگه دارید و زمانی که سود ندارد ، بگذارید کنار و یکی دیگر بیاورید .

در کارهای سیاسی هم امام اجازه گرفتن پول را نمی داد و و البته حرام هم نکرده بود ولی مشکوک می دانست .

چون تلاشی نمی کند و سیاست مدار ها درس نخوانده اند که ، بلکه در جبهه و صحنه های سیاسی حضور داشته و برای خدا زحمت کشیده اند و کار برای خدا ، اجر اخروی دارد و نه دنیوی ،

پس هر کسی که برای خدا کار کند که حق ندارد پول بگیرد .

خودش خواسته ، ما که نگفته ایم و اگر نمی خواهد کسانی هستند ، مانند شهید همت که منقرض شده اند و بدون پول کار می کنند .

اگر این شهداء بودند برای هیچ کاری پول نمی گرفتند ؛ اما کسی آنها را به جبهه فرستاد و آنها را کشت .

شاید ادامه راه شاه بود و ما نمی دانستیم . و نقشه انگلیس بود ، اما امام (ره) از این می گوید که چرا جوانان جبهه بروند و شما بحورید و بخوابید ؟ امام از مسئولان مجلس شورای اسلامی شاکی بود و اخلاص امام انقلاب را برپا کرد و گرنه فتنه ها کار انقلاب را تمام می کرد .

مشکل از نظام نیست و بلکه عده ای جنگیدند عده ای خوردند و نسل بخور ، امروز بار سنگین نظام هستند . آنقدر خورده اند و آنقدر دوست دارند بخورند ، که گویا نسل شهداء به باد رفته است ولی اصل این است که ما مرده ایم و شهداء زنده اند .

کلیپ را نگاه کنید .

دریافت

  • shen

نظرات  (۱)

جالب بود نوشته هاتون. :|
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی