بسم الله الرحمن الرحیم

آیا می دانید یک خبر جنجالی برای شبکه های معروف و یا در حال رشد چقدر مهم است ؟ به نظر شما بزرگ کردن یک رقص بچه دختر ، چه مفهومی دارد ؟ آیا شبیه دوان دوان پزشکان برای بیمار نیست ، که مجبور باشند بارها و بارها مراجعه کنند و وابسته شوند؟ در تلویزیون و فیلم ها بارها این گونه مسائل با زبان دیگری بیان می شود ولی کم کسانی می گیرند ./

یا مثلا شایعه آزاده نامداری که ساختگی بود و یک بدل از ایشان بود و کسانی این کار را کرده بودند که خودشان از همکاران صدا و سیما هستند و این کارهای جلوه نمایی را خوب بلدند و فقط برای انتقام شخصی بود و آنهم مخاطب خانم آزاده از لحاظ جنسی مشکل داشت و آزاده نامداری از تشکیلات غیراسلامی او ایراد گرفت ./

ظاهر سازی در این دوره زمانه زیاد است و همه چیز پول است و مقام و انقلابیون با انصاف و در نطر داشتن مکافات ، واقعا اینکاره نیستند و اصلا مقام و پول را آنقدر هم نمی دانند و این هوس رانان هستند که گناه می کنند و بعد در ضمیر ناخودآگاهشان نقشه رهایی از عذاب وجدان را می کشند و از قضاء به یک عده مظلوم انقلابی می خورد . شاید در بینشان بد باشد که هست ، ولی تئوری کارشان درست و عملشان کم هست ؛ البته اگر شما خودت اهل عملی یکبار امتحان کن تا ببینی که کم می آوری .

خودشان پول ملت را می خورند و می گویند آقای خامنه ای فلان قدر خورد و فلان ویلا دارد ؛ انگار با دستشان گذاشته اند که می دانند فلان جا مال چه کسی است .

آخه بابا شما اصلا نمی دونی تاریخ تولدت کی هست ؛ الان از کجا سند فلان ویلا را به نام رهبری دیده ای ؟

بابا این جوانان شایعه پراکن را خودتان تربیت کرده اید و خودتان دروغ را یادشان دادید و پول ربا و پورسانت را در شکمشان کردید و فکر می کردید که یک زن و یک منزل و تشریفات همه چیز است و بس ./ خودتان تهمت یاد بچه تان دادید ؛ الان به همان بچه ها اعتماد دارید ؟ یک عده حرام خوار دزد و زناکار که زن و دختران را پاره پاره می کنند الان قاضی محکمه شده اند ؟