بسم الله الرحمن الرحیم

این تصویر که در بالا مشاهده می کنید به زبان اهل ایمان قلب می شود ولی اهل فن یه چیز دیگه بهش می گن که با عرض پوزش همان نشیمنگاه زن است . نفوذ تفکر شیطانی مشکلی ندارد تا جایی که این علامت بین اهل شیطان پرستی مفهومش معلوم نباشد ولی متاسفانه یکی از ایماء و اشاره های جوانان که این شکل است مفهوم دوست داشتن و قلب ندارد و یک لغت سری بین خودشان است . متاسفانه شاهدیم در دانشگاه پسر و دختر میرن یه کلاس و یه نگهبان میزارن بیرون و الشروع ... . فکر کنم در و دیوار دانشگاه نجسه ؛ مگه نه (؛ نجس هم نباشه میکروب است و البته نام علمی نجاست همان میکروب است . حدااقل امروز به این مفهوم است و گذشته این لغت در غرب را دقیق نمی دانم . یک عشق بازی بین جوانان است که منجر به مرض ماهیچه و روده می شود ولی نمی فهمند . اصلا خر کردن مردان توسط زنان یک چیز مشخص است . اصلا زن تبدیل به گرانترین کالای روی زمین شده است که بهایش مال و جان و دل و در نهایت شرافت انسان است که همان عقل اوست . فیلم رسم سلحشوری که تولید کشور چین است ، این قضیه را خوب نشان می دهد ولی نقاط مثبت دارد ولی باز یک مرد کمالش وسیع می شود ولی از کمالش با وسیع شدن کم می شود . و مردان متاسفانه چون حریف زن نمی شوند این ها هم به عقل زنان حمله می کنند و شرافت انسانی او را هدف قرار می دهند و کلا ازدواج شده است ورود به حیات وحش و طبق اسلام باید اهلی شوند ولی متاسفانه وحشی می شوند و مرد اگر می خواهد سیستم چند همسری داشته باشد باید با زن اول در اولین روز خواستگاری تفاهم کند و اصلا زنها را در خانه جدا نگه ندارد و با هم باشند و اینطور هم کار مرد بالا می گیرد و هم زنها تقسیم کار می کنند و دیر پیر می شوند . تقصیر مردم احمق است که حاضرند بمیرند ولی مادیات زیادی داشته باشند واقعا خرانی مثل مردم این روزگار پیدا نمی شود . آخه آدم راحتی رو به مال دنیا میفروشه . البته بعد از ازدواج حرام است که با زور یا مخفیانه زن دوم بگیرید . چون صدمه روحی حق الناس است و گناه کبیره می باشد که همان ایذاء مومن است . و ملاک ایمان شناسنامه ای است و نه ایمان باطنی ؛ گفتم یه وقت دور ور ندارند یه عده .

فکر کنم خواندن داستان عابدی که با نماز خواندن شیطان منقلب می شود و به خاطر این کارش به جهنم می رود . البته او زنا نکرد و فقط از نماز خواندن یک جوان در بین زمین و آسمان خوشش آمد و آن جوان شیطان بود که از طرف ابلیس آمده بود . و امروز زنان و مردان برای هم یک کالای دست نیافتنی شده اند و یک سری جلوه های توهم زا در ذهن هم دارند .

اصلا اگر بگویم کار اسلام و ولی عصر ساختن عقل است و کار ابلیس و شیاطین زوال عقل است ؛ حقیقتی را گفته ام که حضرت ولی عصر در زمان ظهور خواهد گفت . ولی ملاک عقل ؛ عقل الهی است که در جسم و روح حضرت ولی عصر به دو نام عقل ظاهری و عقل باطنی امانت گذاشته شده است . و ما وسیله داریم ولی منبع اتصال نداریم پس معیار عقل ما نیستیم و عقل ما پیامبر درونی هست ولی امام و راهنما نیست مگر اینکه به عقل حضرت ولی عصر اتصال یابد و این فن خود حضرت است که گاها از طریق پل روحانی عقل باطنی به مردم نفوذ می کند .

بنده چند بار به اصول پنج گانه شیعه اعتراض کرده ام و گفتم که اصول تمام انبیاء طبق سند و مدرک سه تاست و شما چرا پنج تا کرده اید ؟ و بهترین نتیجه را زمانی می فهمید که بدانید شما پیامبر درونی دارید و این پیامبر شما را در این سه اصل راهنمایی می کند ولی هیچ وقت نمی تواند در اصل چهارم یعنی عدالت قدم بگذارد ؛ عدالت توسط اصل پنجم شیعه که امامت است صادر می شود پس امام مهدی صاحب عدالت و عقل کل است و می تواند دین را بر اساس عدالت پیاده کند یعنی کمال عقلانیت را ظهور دهد و این امام چون متصل بین زمین و آسمان است و حجت خدا در زمین دو تا نمی شود پس انحصار به ایشان دارد .