بسم الله الرحمن الرحیم

واقعا این احمدی نژاد چند تا زن داره ؟ یکم شبیه بی غیرت ها نیست ؟ یکم خشنه نمیفهمه . وقتی رم می کنه نمیشه گرفتش اصلا هوش درنگ ندارد ؛ حالت اسهال گونه ای دارد که فقط می ریزد . من به شما عقیده ایشان را بگویم ؛ آقای مشایی اعتقادی به امام جسمانی ندارد و می گوید امام زمان عقل شماست ؛ البته طبق نظر کتاب اول راهنمایی است چون در اونجا نوشته بود که پیامبر درونی و پیامبر خارجی که حضرت خاتم را ذکر کرده بود و ایشون به این متن سند داده است و احمدی نژاد هم طبق نظر ایشون تغییر رویه داده است و از سخنانش معلوم است و یک بار در سخنرانی مشهد گفته است و دلیل رانده شدن از طرف رهبری هم همین دلیل است وبه او گفته اند در کاری که تخصص نداری نظر نده و احمدی نژاد هم به همین خاطر قیام کرده است . بهش برخورده و ایشون صفت رذیله تکبر و خودبزرگ بینی به همراه جاه طلبی دارند که برای دختران داف بهترین گزینه است .

ایشان می گویند که امام زمان عقل مردم است ! آخه مگه امام زمان عقل ندارد . منظور از امام زمان در روایات عقل کل است که صحیفه فاطمه را خوانده باشد و چون صحیفه دست نوشته است حضرت ولی عصر این کتاب را به عنوان سند همراه دارند .

حاج آقا احمدی نژاد لیاقت تو این تصویره که لینکشو گذاشتم . شما لیاقت سربازی شیطان را هم نداری چون از قیافت چندشش میشه .

یک فرد چندش آور برای تخلیه نفسش به زور بهانه می کنه میگه ای مهدی می خوامسربازیت رو کنم ! بابا امام رو ولش کن بزار نفس بکشه .

دریافت
حجم: 36.3 کیلوبایت